Prekvap mamičku originálnym fotodarčekom

 

Sviatok všetkých mamičiek sa blíži! Nezabudni tú svoju v nedeľu 12. mája potešiť originálnym a milým fotodarčekom. Inšpiruj sa našimi tipmi a stav na spomienky, ktoré mamičku zaručene dojmú. Stačí pripraviť vybrané snímky a zvoliť vhodný typ fotoproduktu presne pre tvoju mamičku. Behom pár kliknutí máš hotovo a my sa pustíme do práce.

Fotka na drevo

Miluje tvoja mamička prírodné materiály? Prekvap ju fotkou na dreve! Výsledkom budú nádherné farby na drevenom bločku a skvelá dekorácia do interiéru. Mrkni na kompletnú ponuku jednotlivých šablón. Na drevo môžeš pridať text aj clipart podľa priania, alebo zvoliť fotku cez celý formát. V editore skrátka vytvoríš originálny darček na mieru presne pre tvoju mamičku.

 

 

Koláž na plátno

Pokiaľ je mamička fanúšikom fotiek na plátno, neobmedzuj sa na výber jedinej fotky a vytvor jej štýlovú koláž zo všetkých obľúbených snímok. Hotové umelecké dielo si určite rada vystaví na špeciálne miesto. Môžeš vyberať z 3 rozvrhnutí fotiek a 2 formátov.

 

https://laab.cz/kolaz-na-platno-35x60cm

 

Quatrorelo z fotiek

Ďalším tipom je drevené quatrorelo z fotiek, v ktorom si bude môcť mama fotky prezerať. Vďaka dreveným doskám si ho ale môže vystaviť aj na poličky pekne rozložené. Čerešničku na torte dodáš už len gravírovaním. Podľa tvojho priania na úvodnej doske mamičke vygravírujeme ľubovoľný text alebo venovanie.

 

 

Drevený fotoalbum

Mamičky často patria medzi najzapálenejších fotografov. Prajú si skrátka uchovať všetky dôležité momenty so svojou rodinnou. Pokiaľ aj tvoja mamička nevyrazí na výlet bez pripraveného mobilu s foťákom a rozhodne nikdy nezabudne na spoločnú fotku pri vianočnom stromčeku, bude perfektným darčekom fotoalbum. Uchová v ňom totiž všetky obľúbené spomienky pekne pohromade.

 

 

Veľkoformátové fotky

Vyvolané fotky sú perfektným darčekom na každú príležitosť. Určite preto skvele zafungujú aj ako prekvapenie pre mamičku. Vyvolaj snímky vo väčších formátoch, aby vynikli vystavené v rámčeku na poličke alebo napríklad zavesené na stene. Kompletný prehľad formátov nájdeš pri veľkoformátových fotkách.

 

 

Fotomagnety

Vystavuje si tvoja mamička fotky, pohľadnice a najrôznejšie odkazy na chladničku? Poteš ju fotomagnetkou! Tú je možné vyrobiť z akejkoľvek fotografie hneď v niekoľkých formátoch, a to ako na magnetickej fólii, tak na dreve. Štýlovo vyzerajú predovšetkým magnety v štýle retro fotiek a fotostripov.

 

 

Veríme, že sme ťa inšpirovali as výberom vhodného darčeka pre mamičku pomohli. Teraz už zostáva len to najdôležitejšie – odovzdať hotový fotodarček tej najúžasnejšej mamičke pod slnkom.