Informácie o nákupe

 

Editor pre vytváranie produktov

Tlač fotiek aj vytváranie fotoproduktov prebieha prostredníctvom online editora, do ktorého nahráš vybrané snímky. Vždy je dôležité upraviť orez pre daný formát alebo šablónu. Prosím, tento krok starostlivo skontroluj pri každej fotografii! Pokiaľ orez fotiek neupravíš, budú automaticky orezané strojom.

Nie si si istý formátom či dostatočnou kvalitou fotiek? Napíš nám do poznámky v objednávke, že si pred tlačou praješ skontrolovať dáta.
 


Možnosť individuálnej úpravy

Máš záujem o iný formát ako máme v ponuke? Chceš do dreva vygravírovať vlastný motív alebo napríklad logo? Neváhaj nás kontaktovať! Radi sa s tebou na výslednom fotoprodukte dohodneme individuálne tak, aby bol presne podľa tvojich predstáv.

 

Doprava a platba

Zaujala ťa možnosť uchovania spomienok a chceš u nás nakúpiť? Máme pre teba prehľad možností dopravy a platby.

Spôsoby dopravy:

   ●  Packeta - výdajné miesto 3,99 
   ●  Packeta - doručenie na adresu 4,49 

 

Platobné metódy:

   ●  prevodom na účet ZDARMA
   ●  online kartou ZDARMA

 


Termíny výroby

Rýchlosť odoslania sa líši v závislosti od produktu a náročnosti jeho výroby. Informácie o dobe dodania nájdeš vždy pri konkrétnom produkte.

 

Balení produktů

Zaujíma ťa, ako dorazia tvoje spomienky zabalené? S ohľadom na udržateľnosť pri balení vyvolaných fotiek používame štýlové papierové obálky pripravené na jednotlivé formáty. Ostatné fotoprodukty balíme do baliaceho papiera.
 

 

Ďalšie dôležité informácie:

   ●  kontakt

   ●  spolupráca

   ●  často kladené otázky