Náš príbeh


Ahoj, ja som Natália,

pyšná mama, manželka, panička namysleného psa a hlavne – zakladateľka Laabu.

 

 

Vyštudovala som umelecko-priemyselnú školu v Uherskom Hradišti. Už od mladosti sa venujem fotke a vždy ma bavila ručná výroba aj tvorenie všetkého druhu. V detstve som navštevovala asi 1000 výtvarných krúžkov a rodičia každoročne zásobovala nepreberným množstvom ručne vyrábaných darčekov – mali vždy veľkú radosť.

Laab som založila v roku 2016, pretože som hľadala kreatívne vyžitie. Zároveň mi na trhu chýbali fotoprodukty, ktoré majú estetickú hodnotu, sú kvalitné a ideálne vyrábané v Českej republike. Začínala som úplne od vrcholu a až do roku 2020 som vo firme zastávala všetky funkcie. Stala sa zo mňa laborantka, tlačiarka, knihárka, markeťačka, účtovníčka aj upratovačka.

 

 

Rok 2020 bol pre Laab zlomový. Prišla prvá posila - Ilča, ktorá je najstarostlivejšia laborantka a tlačiarka vôbec! Chvíľu na to sa k nám pridala Marťa, ktorá odvádza tú najlepšiu prácu v dielni. Ďalšou obrovskou posilou sa stala Terka, ktorá sa stará o marketing a všetok obsah. Ako postupoval čas, potrebovali sme ďalšie posily. V roku 2022 ma totiž čakala úplne nová rola – stala sa zo mňa mama. V Laabe sme privítali Elišku, ktorá pomáha Ilči v tlači, a tiež Helču, ktorá sa stala pravou rukou Marti v dielni.

Medzitým sa mi narodil už druhý chlapček. Počas rodičovských povinností pomáham ako to len ide a mám veľkú radosť, že môžeme zákazníkom robiť radosť vyvolanými spomienkami.

 

„Ďakujeme, že nás podporujete. Len vďaka vám môžeme robiť prácu, ktorá nás toľko baví.”Natálie ❤

 

K vašim spomienkam pristupujeme individuálne a vždy hľadáme spôsoby, ako ich čo najlepšie zhmotniť. Ponúkame preto originálne fotoprodukty, ktorými potešíš svojich blízkych, vyzdobíš domov, ale hlavne – uchováš vzácne momenty. Odmenou aj motiváciou je spätná väzba a správy našich zákazníkov.Mrkni, čo o nás napísali na Zboží.cz alebo Heureka.cz.

 

Náš tím

 

Ilča

Marťa

Terka

Eliška

Helča

 

Naše hodnoty

 

osobitý prístup

kvalitná tlač

 

ručná výroba

dizajn

 

K vašim spomienkam pristupujeme individuálne a vždy hľadáme spôsoby, ako ich čo najlepšie zhmotniť. Ponúkame preto originálne fotoprodukty, ktorými potešíš svojich blízkych, vyzdobíš domov, ale hlavne – uchováš vzácne momenty. Odmenou aj motiváciou je spätná väzba a správy našich zákazníkov.Mrkni, čo o nás napísali na Zboží alebo Heureka.

 

Ako to u nás vyzerá?