Narodenie bábätka


Narodenie bábätka je špeciálnym okamihom. Nenechaj nič na náhodu a zaznamenaj každučký detail objavovania jeho sveta, pokrokov aj spoločných chvíľ, ktoré si chceš navždy pamätať. Inšpiruj sa našimi tipmi a nenechaj zaniknúť dôležité momenty v digitálnom svete.

Oznámenie o narodení bábätka

Oznám svetu, že je vás o jedného viac! Podeľ sa o tento špeciálny okamih originálnym spôsobom v podobe dizajnového oznámenia s fotkou na kvalitnom fotopapieri. Stačí vybrať jednu z pripravených šablón.

 

 

Súčasťou tlačovín k príležitosti narodenia bábätka sú aj dizajnové fotoplagáty. Pridaj k fotke meno, dátum narodenia, výšku aj váhu a vytvor unikátnu spomienku, ktorú vystavíš napríklad v detskej izbičke.

 

 


Fotoalbum ako denník

Vytvor fotoalbum pre bábätko, ktorý uchová všetky spomienky na toto kúzelné obdobie. Ako na to?

 

1) Vyber fotoalbum

Ktorý album bude na tvorbu perfektný? Vyber z kompletnej ponuky alebo špeciálnej určenej pre bábätka. Naším tipom je ručne vyrábaný, drevený fotoalbum s vygravírovaným menom alebo dátumom narodenia. Potom je to už iba na tebe, či zvolíš čierne alebo biele listy. Vyberať môžeš tiež ich počet. Podľa tvojich požiadaviek vyrobíme výsledný fotoalbum na mieru.


 

2) Vlepuj fotky

Tvoje spomienky vyvoláme hneď v niekoľkých formátoch. Neboj sa s nimi experimentovať! Vo fotoalbume vyzerajú skvelo ako klasické fotky, tak aj retro polaroidky a fotostripy. Ich vzájomné kombinovanie bude vyzerať originálne.
 


Priprav si vyvolané snímky a začni s ich vlepovaním. To ti uľahčia napríklad foto podlepky alebo fotorožky, ktoré nájdeš v sekcii doplnky.


Zdroj: archív Gabriely Blažkovej (@gabblazek)

3) Pusť sa do výzdoby

Medzi doplnkami nájdeš tiež kreatívne samolepky a pečiatky, spolu s celým radom odtieňov podušiek na pečiatky. Samozrejmosťou sú tiež popisovače v rôznych farbách, aby ladili k tmavým aj svetlým listom, a umožnili do fotoalbumu doplniť krátke popisy, nadpisy alebo vlastnoručné ilustrácie. Všetko potrebné na vyšperkovanie denníka pre bábätko nájdeš tu.


Zdroj: archív Gabriely Blažkovej (@gabblazek)

 

 


Fotolampička

Vytvor si svoju fotolampičku, ktorá rozžiari každú spomienku na bábätko. Výsledkom bude dizajnová dekorácia na vystavenie napríklad do detskej izbičky. Zaujíma ťa, ako fotolampičku vyrábame? Fotky tlačíme na plexisklo, ktoré je vsunuté do dreveného rámu so svetelným zdrojom. Lampička je opatrená káblom a ovláda sa pomocou ovládača.

 

 


Leporelo a quatrorelo

Spomienkový predmet ideálny na vystavenie alebo ako darček pre starých rodičov, ktorých fotky vnúčat zaručene potešia. Vytvor z fotiek svojich detičiek dizajnové leporelo alebo quatrorelo v drevených doskách. Na prianie je možné na dosky vygravírovať meno a dátum narodenia bábätka. Výber motívov na gravírovanie nájdeš pri tvorbe produktu.
 

 


Rámovanie fotiek a pláten

Fotografie z tehotenského a novorodeneckého fotenia sú dokonalou príležitosťou na ich zavesenie na stenu. Medzi naše tipy patrí rámovanie fotiek a pláten. V sekcii Fotky na stenu však nájdeš aj ďalšie možnosti.

 

 


Fotoplagáty

Originálne fotoplagáty sú štýlovou alternatívou ku klasickým fotkám na stene. Z vybraných snímkov vznikne dokonalá koláž tých najkrajších momentov. Pri vytváraní si môžeš v editore vybrať z 3 šablón, podľa rozloženia fotiek. Ako plagát ti však môžeme vyrobiť aj kalendár, a to vo väčšom alebo menšom variante.

 

 


Fotky na plexi aj drevo

Hľadáš originálny spôsob, ako vystaviť tie najkúzelnejšie spomienky? Mrkni na širokú ponuku šablón fotiek na plexisklo alebo drevo. Vďaka dizajnovému spracovaniu vyniknú tieto fotoprodukty v každom interiéri. Tak kam si ich vystavíš ty?

 


Veríme, že sme pre teba pripravili zaujímavé tipy, ako uchovať spomienky na narodenie bábätka a jeho pokroky. Ďalšiu inšpiráciu nájdeš tiež na našich sociálnych sieťach.