Svadobná inšpirácia

 

Malá, alebo veľká – vždy je jedným z najdôležitejších okamihov života. A práve preto dbáme na to, aby sme prostredníctvom fotografií a fotoproduktov výnimočné chvíle svadobného dňa uchovali naveky. Okrem zvečnenia spomienok ti poradíme aj s tvorbou kreatívneho oznámenia, výzdobou alebo fotokútikom. Pozri si svadobnú inšpiráciu, ako inak ako s fotografiami v hlavnej úlohe!

 

Svadobné tlačoviny

Budeme sa brať! Povedzte so svojím nastávajúcim alebo nastávajúcu túto radostnú správu kreatívnou formou. Doplň svadobné oznámenia fotografiami vás dvoch a slaď aj ostatné tlačoviny do rovnakého štýlu. Prezri si kompletnú ponuku formátov a vyber jednu zo sád svadobných tlačovín, ktorá ťa zaujme svojim dizajnom. Každá sada obsahuje návrh svadobného oznámenia, plagátu, harmonogramu, menoviek, pozvanie k stolu a svadobného menu. Na záver môžeš navyše vybrať z 3 druhov fotopapiera.

Či zvolíš celú sadu, alebo len niektoré z ich prvkov, radi sa o ich výrobu postaráme. Inšpiruj so svadobnými editoriálmi, v ktorých boli sady svadobných tlačovín použité.

 

Svadobný editoriál Biela pani, Stodola PROST:


sada svadobných tlačovín No.2

 

 

Svadobný editoriál Industriálny pohľad, Mendelov skleník:


sada svadobných tlačovín No.6

 

Svadobné fotoalbumy a knihy hostí

Kniha hostí je populárnou súčasťou mnohých svadieb. Hostia sa pri jej tvorbe skvele zabavia a navyše spoločnými silami novomanželom vytvoria unikátny spomienkový predmet plný zábavných momentiek a odkazov. Umiestni knihu k svadobnému fotokútiku. Priprav pre hostí jednoduché inštrukcie, doplnky na jej tvorbu, fotoaparát a pár náhradných filmov.

 

 

TIP: Fotoalbum so samolepkami je tiež obľúbený ako svadobný dar pre novomenželov

 

Svadobné fotoprodukty

Svoj svadobný deň máš už za sebou? Nenechávaj zaniknúť dokonalé snímky plné emócií v digitálnom svete. Vyvolaj si ich a vystav tak, aby vám tento špeciálny deň pripomínali naveky. Darčekom v podobe dizajnového fotoproduktu po svadbe potešíte napríklad aj rodičov, starých rodičov či súrodencov.

 


leporelo z fotiek