Vianočná inšpirácia


Vianočný čas patrí medzi najkúzelnejšie obdobie celého roka. Blízki trávia čas spolu, domov vonia koláčikmi a všetci sa tešia na darčeky. Pre ešte príjemnejšiu atmosféru a originálne nápady na darčeky ti prinášame poriadnu dávku inšpirácie.

Tipy na vianočné darčeky

K Vianociam darčeky jednoducho neodmysliteľne patria. Namiesto veľkých darov často naopak poteší osobitá maličkosť s nápadom a trochou kreativity. V Laabe veríme, že práve fotky sú unikátnym darčekom. Uchovávajú totižto spomienku na výnimočný okamžik, zachytia jedinečnú atmosféru aj neopakovateľné emócie. Tvoji blízki si svoje obľúbené momenty budú môcť pripomínať stále dokola. S nami pripravíš prekvapenie pre každého člena rodiny aj svojich kamarátov.


1) darčeky pre mužov

Originálny darček pre mužov sa občas javí ako veľký oriešok. Nám sa ale podarilo ho šikovne rozlúsknuť. Stačí sa držať ich obľúbených koníčkov a vášní. Z pripravených snímkov potom iba za pár kliknutí vytvoríš personalizovaný fotodarček vhodný na vystavenie v pracovni, dielni alebo kdekoľvek inde, kde daný muž rád trávi čas.

 

2) darčeky pre ženy

Každú ženu potešia obľúbené spomienky v hmotnej podobe. Vďaka dizajnovým fotodarčekom si ich rada vystaví a zútulní tak svoj domov. Poteš maminku, sestru, babičku alebo svoju partnerku darčekom od srdca, ktorý ich pri vianočnom stromčeku dojme.

 

3) darčeky pre kreatívcov

Každého nadšeného milovníka tvorenia poteší kreatívna súprava s možnosťou pustiť sa do nového projektu. Stačí vytvoriť balíček s fotoalbumom, popisovačmi, samolepkami a pečiatkami. K súprave môžeš nakoniec pridať tiež poukaz na vyvolanie fotiek a všetko originálne zabaľ.

 

4) univerzálne darčeky pre každého

Hľadáš inšpiráciu na darček pre kolegov z práce alebo kamarátov? Prekvap malým, ale originálnym fotodarčekom. Skvelým riešením je tiež darčekový poukaz, vďaka ktorému si obdarovaný objedná fotodarčeky s obľúbenými snímkami podľa svojho výberu.


Vianočné fotodekorácie

Kreativite pri využití fotiek počas vianočného času sa medze nekladú. Medzi naše obľúbené tipy patria fotomenovky z polaroidiek na balenie darčekov, ale aj na rozvrhnutie zasadacieho poriadku pri štedrovečernej večeri. Každý člen rodiny si tak ponechá malú fotku ako ďalší darček navyše. Svoj domov môžeš vyzdobiť aj fotkami v rámčeku s vianočnými a zimnými motívmi.

 

 

 

 

Vychutnaj si kúzelné predvianočné obdobie a vytvor osobité darčeky pre svojich blízkych z pohodlia domova. Či už pre nich pripravíš veľké alebo malé fotodarčeky, vybrané snímky dajú najavo, ako veľmi ti na nich záleží. Spolu si potom vychutnáte ich rozbaľovanie a nádherný, spoločne strávený čas. Rozhodne si nezabudni zaobstarať spoločné snímky na pamiatku!

Pre viac tipov s vianočnou tematikou sleduj naše sociálne siete.