fotoplagát - malý

Ak si kreatívnej povahy a tvorba umeleckých diel ti ide dobre od ruky, potom sa ti určite bude páčiť aj náš malý fotoplagát. Stačí, keď do nášho online editoru nahráš obľúbené fotky a vyberieš jednu z našich dizajnových šablón.

Na výber budeš mať štyri rôzne šablóny.

 


Nemáš vybrané všetky povinné voľby.


Odporúčané rozlíšenie fotografií je vždy 300 DPI


Technická špecifikácia
Termín výroby a doba dodania


Ak si kreatívnej povahy a tvorba umeleckých diel ti ide dobre od ruky, potom sa ti určite bude páčiť aj náš malý fotoplagát, ktorý si dotvoríš presne podľa svojich predstáv. Na výber budeš mať štyri rôzne šablóny, ktoré ti umožnia dokonale nakombinovať svadobné fotky. Výsledkom je originálna koláž v podobe kvalitného fotoplagátu s polomatným papierom. A ak chceš, k plagátu si môžeš prikúpiť aj elegantné drevené lišty, ktoré vrch a spodok skvelo spevnia a zároveň mu pridajú na originalite. Ideálny darček k svadbe či narodeninám pre svojho partnera!


Výroba fotoplagátu:

Odštartuj proces výroby – u nás budeš mať hlavné slovo. Stačí, keď do nášho online editora nahráš obľúbené fotky a vyberieš si jednu z našich dizajnových šablón. O zbytok sa postaráme. Začneme tým, že fotky vytlačíme na prémiový polomatný papier, ktorý im dodá pekný šmrnc, a opatríme ich lištami z masívneho dreva. Potom celý fotoplagát starostlivo zabalíme a pošleme priamo tebe domov. Môžeš sa tešiť na krásny umelecký kúsok, ktorý ti bude pripomínať tvoje najobľúbenejšie zážitky.


Technická špecifikácia:

   ●  Rozmer fotoplagátu: 35 x 60 cm

   ●  Na výber sú štyri rôzne šablóny fotoplagátu

   ●  Tlač na prémiový polomatný fotopapier

   ●  Lišty sú z masívneho dreva a sú ošetrené olejom

   ●  Lišty sú opatrené šnúrkou na zavesenie

 
 

fotoplagát - veľký
Ak si kreatívnej povahy a tvorba umeleckých diel ti ide dobre od ruky, potom sa ti určite bude páčiť aj náš veľký fotoplagát.…