Oslávte vašu lásku spomienkou na spoločné chvíle

 

Svätý Valentín sa blíži! Spozornieť by mali všetci, ktorí chcú potešiť svojho partnera alebo partnerku darčekom z lásky. Podľa niektorých povie jedna obyčajná fotografia viac ako tisíc slov. My v Laabe si to myslíme tiež! A preto sme pre teba pripravili inšpiráciu s nápadmi, podľa ktorých vykúzliš originálne darčeky pre milovanú osobu. Uvidíš, že prekvapením v podobe fotodarčeka zaboduješ! Využiť ich ale môžeš kedykoľvek počas roku ako darček k výročiu alebo iba tak pre potešenie.
 

1) Polaroidka s odkazom

Ak zrovna nie si fanúšikom vymýšľania originálnych darčekov, priprav svojej spriaznenej duši aspoň malé prekvapenie v podobe polaroidky, na ktorú napíšeš odkaz a schováš tak, aby naň tvoja milovaná osoba počas dňa „náhodou“ narazila. Uvidíš, že výsledkom aj takto nepatrnej pozornosti bude úsmev na perách, ktorý nezakryjú ani hrdinovia, ktorým sa pôvodne sviatok zamilovaných nepozdával.

polaroidky

pečiatky láska


2) Fotky v drevenom stojane

Vyber spomienky na nezabudnuteľné chvíle a spoločné zážitky. Nechaj si ich vyvolať a vlož ich do dizajnového dreveného stojanu. Sériu snímkov si potom spolu vystavíte na špeciálne miesto. Drevený stojan navyše môžeš podľa svojich predstáv vyzdobiť originálnymi samolepkami s motívmi lásky.


3) Váš príbeh v drevených doskách

Spoločné fotky môžeš darovať aj ako malý dizajnový predmet v drevených doskách v podobe leporela či jeho väčšej verzie – quatrorela. Mini prehliadka všetkých dôležitých okamihom je perfektná na prezeranie, ale aj na vystavenie na poličku ako dekoráciu. Stačí mu iba pridať mašľu a máš pripravený originálny darček.

 

quatrorelo

leporelo

 

4) Romantika ako z filmu

Kto by nepoznal slávne fotobúdky z romantických filmov? Presne takéto fotky si môžeš vytvoriť v našom editore! Fotostrip je presne tým typom darčeka v podobe maličkosti, ktorý je originálny svojím nápadom a špeciálny vďaka príbehu s citovou hodnotou, ktorý rozprávajú zvolené fotografie.

 

 

5) Scrapbook plný spoločných zážitkov

Vytvor pre svojho partnera knihu plnú spomienok. Zostav ju zo spoločných fotiek, odkazov a obľúbených citátov. Pridaj letenky z prvej spoločnej dovolenky, lístky z legendárneho koncertu alebo čokoľvek iné, čo chceš svojej láske pripomenúť. Priprav si prázdny fotoalbum a pusť sa do tvorby. Nezabudni sa mrknúť aj na kreatívne doplnky, s ktorými jednotlivé stránky knihy vyzdobíš.

 

 

6) Koláž z fotiek na stenu

Napadla ťa rovno celá koláž z fotiek? Využi ponuku šablón našich fotoplagátov a vytvor v editore unikátne dielo, ktoré si s partnerom/partnerkou zavesíte na stenu. Ak patríš medzi milovníkov tvorenia a DIY projektov, pusť sa do vlastnoručne vyrobenej girlandy z fotiek. My sme použili vyvolané polaroidky, zamilované motívy a na záver sme pridali tiež odkaz.

 

 

7) Fotky na plexi a drevo

Hľadáš niečo naozaj originálne? Dizajnovkou, ktorá vynikne v každom interiéri sú fotky na dreve a plexiskle. Vyber šablónu, nahraj fotky a pridaj text s venovaním pre tvoju lásku.

 

 

8) Valentínske DIY prianie

Milé a vlastnoručne vyrobené priania sú klasikou, na ktorú v dnešnej dobe zabúdame. O to viac ale potešia a prekvapia! Vyrobiť niečo pre toho druhého z lásky je vlastne dokonalý dôkaz toho, ako veľmi ti na ňom záleží. Skús to povedať jednoduchým, vlastnoručne vyrobeným prianím. Kreativite sa medze nekladú!

 

 

Základom priania môže byť napríklad fotostrip alebo polaroidka. Potom je už iba na tebe, akým spôsobom svoje dielo vyzdobíš. Okrem samolepiek nájdeš na e-shope veľa ďalších doplnkov.

Poteš milovanú osobu a priprav pre ňu na Valentína originálne prekvapenie. Fotodarček darovaný z lásky bude mať určite veľký úspech, či už sa pustíš do ručnej výroby alebo si ho vytvoríš online v našom editore.

 

Krásny deň svätého Valentína!